JAKOŚĆ

Nasze działania skupiają się na tym, żeby gospodarstwo pszczelarski EKO BARĆ było w pełni ekologiczne i przyjazne środowisku. Wierzymy ze natura jest dokonała i cieszymy się, że możemy korzystać z jej dobrodziejstw. Ponadto jesteśmy przywiązani do naszych tradycyjnych sprawdzonych metod i dbamy o najwyższą jakość naszych produktów, czego wyrazem są liczne nagrody w ogólnopolskich konkursach i certyfikaty uznania.

Ponadto działając zgodnie z wymogami systemu kontroli HACCP dajemy gwarancję nadzoru i bezpieczeństwa nad całym procesem technologicznym i zapewniamy wysoką jakość produktów.

 

Normy

Nasze Certyfikaty – Produkty Rolnictwa Ekologicznego

1. Od 1995 roku należymy do Stowarzyszenia Producentów Żywności Metodami Ekologicznymi EKOLAND

2. Jednostką atestującą nasze Ekologiczne Gospodarstwa Pszczelarskie jest AGRO BIO TEST zajmujący się certyfikacją produkcji i przetwórstwa w rolnictwie ekologicznym. W 1997 roku uzyskaliśmy pierwszy certyfikat i co roku jest on odnawiany po kontrolach jednostki atestującej.


PL-EKO-07
Rolnictwo Polska

3. W 2009 roku Miód Leśny z Biernatki został wpisany na Listę Produktów Tradycyjnych prowadzoną przez Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi.


4. W naszym zakładzie działa System Kontroli HACCP, dzięki temu jakość i bezpieczeństwo naszych produktów jest priorytetowe.

©2013 przez EkoBarć. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i realizacja: Inpero Sp. z o.o..